30 Kasım 2010 Salı

West Ham Beraberliği Denenir...


Bu akşam Arsenal ve Manchester United'ın maçları var. Arsenal evinde Wigan'la, Manchester ekibi ise deplasmanda West Ham ile oynayacak.

İngiltere'de bu tarz kupa maçlarında fazlasıyla sürpriz olur, takımlar yedek kadro ağırlıklı sahaya çıkarlar. Teknik adamlar lig ve Avrupa maçları kadar sıkmazlar oyuncularını. Özellikle sağolsun Sir Alex Ferguson ve oyuncuları yüzünden zamanında çok kuponum yattı kupada... Dolayısıyla kesinlikle gaza gelip yüklü miktarda bahis oynamayın derim bu maçlara.

Ligde coşmuşlarken, bu maça beraberlik oynamanın hiç de fena olmadığını düşünüyorum. West Ham evinde oynadığı son 4 maçın 2'sinde berabere kaldı, 2'sini de kazandı. Aynı zamanda Manchester da deplasmanda oynadığı son 12 maçın yarısında eşitlikle sahadan ayrıldı. Ligde olsa bunu denemezdim ama bu kupa maçında 3.30'luk oranla beraberlik oynanır.

Arsenal ise Aston Villa'yı deplasmanda mağlup etti bu hafta. Wenger 17-18 yaşındaki çocuklardan en az 2-3'üne şans verecektir bu akşam yine. Ben her şeye rağmen kazanacaklarını düşünüyorum ama oran çok düşük. Handikaplı girmektense ilk yarı Arsenal oynamak daha mantıklı. Arsenal "ilk yarıyı önde bitirir"in oranı 1.40...

Herkese bol şanslar. Kuponu tamamlamak adına Fiorentina yazılabilir.

Edit: Arsenal ilk yarıyı önde bitirdi, Fiorentina kazandı, West Ham beraberliği denenir dedim Man Utd karşısında ama Ferguson'ın öğrencileri beklediğimden kötü çıktı ve fark yediler. Allahtan çifte girmiştim bir kuponda.

1 yorum:

  1. Blogun Hayırlı olsun.İlk maçta çuvallamışşın.Manu dağılmış.
    Seni yazılarını tekrar görmek güzel.

    YanıtlaSil